Firma Vip Transport istnieje na rynku transportowym od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczęła od świadczenia usług przewozowych mikrobusami. Dzisiaj oferujemy przewóz osób luksusowymi autobusami, busami oraz samochodami osobowymi. Ponadto w naszej ofercie znajdują się mikrobusy z windami przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Oferta skierowana jest do firm, instytucji jak i osób indywidualnych w kraju i za granicą.

Realizujemy zlecenia przewozowe takie jak:

  • wycieczki szkolne i turystyczne
  • imprezy sportowe, firmowe i integracyjne
  • uroczystości okolicznościowe ( wesela, koncerty itp.)
  • transfery z lotniska / dworzec / hotel
  • transfery z lotniska w kraju i za granicą
  • przejazdy pracownicze
  • i inne

Przewozimy osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich.

Transport wykonujemy samochodami luksusowymi o łącznej liczbie miejsc od 5-50.

Współpracujemy również z innymi przewoźnikami co umożliwia obsługę klienta na szerszą skalę.

Wycena usługi wykonywana jest na podstawie czasu wynajęcia pojazdu, natomiast w przypadku dłuższych wyjazdów kalkulowana jest na podstawie przejechanych kilometrów.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do wysłania zapytania odnośnie realizacji zamówienia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Gwarantujemy fachową i VIPowską obsługę, miłą atmosferę i atrakcyjne ceny.

Dla Państwa zorganizujemy każdy wyjazd!

Atrakcyjne ceny – wysoka satysfakcja

Jako profesjonaliści gwarantujemy nie tylko komfort podróży naszymi pojazdami, ale również atrakcyjne ceny za ich wynajem. Koszt usługi uzależniony jest od czasu, na jaki nasi klienci pragną wynająć pojazd. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez formularz dostępny na naszej stronie, w celu uzgodnienia kosztów przewozu osób. W Poznaniu znajduje się siedziba naszej firmy, jednak świadczymy wysokiej klasy usługi na skalę międzymiastową i międzynarodową. Z tego też powodu cennik naszych usług jest uzależniony od preferencji przejazdowych naszych klientów.

Gwarantujemy, że współpraca z nami jest przyjemna i komfortowa. Nasze pojazdy są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, dzięki którym podróż będzie przyjemnością, również w przypadku długich dystansów.

Adam

Korzystam z ich usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Profesjonalna i rzetelna firma zajmująca się transportem osób.

Ewelina

Gdyby ze wszystkimi firmami tak się współpracowało, życie było by łatwiejsze. Bardzo miła, rzetelna obsługa, szybka i bezpieczna podróż. Rewelacja!

Jan

VIP Transport to gwarancja udanej podróży. Ich obsługa jest zawsze miła, a podróże szybkie i bezpieczne. Polecam każdemu

Alicja

Korzystam z usług VIP Transport od lat, i za każdym razem jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. To rzetelna firma, która dba o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów.

Wiktoria

Nigdy nie zawiodłam się na VIP Transport. Ich obsługa jest niezawodna, a podróże zawsze komfortowe. To prawdziwa rewelacja w świecie transportu!

Krzysztof

Byłem zachwycony obsługą! Dziękuję za bezpieczną podróż i miłą atmosferę :)