Nasze usługi

Przewoz osób

Wynajem pojazdów z kierowcą to doskonałe rozwiązanie dla większych grup. Nasza firma posiada szeroką i bogatą ofertę przewozu osób. Oferujemy auta różnego typu. Są to pojazdy do 5, 7, 9-cio osobowe oraz autokary mogące pomieścić 20, 30 oraz 50 osób.

Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem transportowym, świadczącym usługi przewozu osób. Firma istnieje na rynku transportowym od 1990 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę, która pomaga nam udoskonalić ofertę i dostosować ją do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dbamy o to, żeby nasze pojazdy spełniały najwyższe standardy i gwarantowały bezpieczną podróż. Owocuje to zadowoleniem naszych klientów, a także ich zaufaniem. Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z oferty naszej firmy, jest traktowany przez nas profesjonalnie i indywidualnie.

Wynajem busów

Jesteśmy firmą z długoletnią praktyką przewozową zarówno w kraju jak i za granicą. W swojej ofercie posiadamy m.in. komfortowe samochody mogące pomieścić do 9 osób.

Oferowane pojazdy posiadają posiadają klimatyzację, DVD, nawigację satelitarną oraz indywidualne oświetlenie nad każdym fotelem. Ponadto zapewniamy wysokiej klasy obsługę, dlatego podczas podróży nasi klienci mogą poczuć się wyjątkowo bezpiecznie.

Wynajem autokarów

Od ponad 30-tu lat świadczymy usługi transportowe zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy przewozy osób autokarami od 20 do 55 miejsc. W naszej ofercie znajdują się przewozy indywidulane i grupowe. Obsługujemy przewozy grup szkolnych, osób na wesela lub inne imprezy okolicznościowe czy integracyjne, a także wycieczki. Zapewniamy komfortowy i bezpieczny transport. Wszystkie nasze autobusy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa oraz klimatyzację. Nasze pojazdy doskonale sprawdzają się zarówno na krótkich, jak i długich trasach Spełniamy wszelkie kryteri i standardy transportowe również w przypadku wycieczek międzynarodowych. Podróż z nami to wygoda i zadowolenie. Wyposażenie naszych autokarów jest nowoczesne, zapewniające nie tylko luksus i bezpieczeństwo, ale również rozrywkę.

Przewóz osób niepełnosprawnych

W swojej ofercie posiadamy pojazdy przystosowane do przewozu osób, które nie mogą się samodzielnie poruszać, lub jest im to utrudnione. Samochody wyposażone są w windę, platformę lub najazdy, które umożliwiają łatwe wsiadanie oraz wysiadanie z pojazdu. Nad bezpieczeństwem przewożonych osób czuwa wykwalifikowana kadra, przeszkolona z zasad udzielania pierwszej pomocy oraz BHP.